Stowarzyszenie Miłośników Kanału Elbląskiego

BOATSHOW I Złoty Dzwon Polskiego Związku Żeglarskiego

Podczas 20 edycji Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW, odbywających się w dniach 9 - 11 listopada w Łodzi prezentowana była oferta grupy pasjonatów skupionych w przedsięwzięciu pn. Gościńce Kanału Elbląskiego i Jezioraka.

Członkiem grupy jest również Stary Port Steenke czyli jeden z punktów Trasy historycznej Steenke. Przez trzy dni stoisko było oblegane przez zwiedzających zaciekawionych naszą ofertą. Gościńce Kanału Elbląskiego i Jezioraka to sieć miejsc przyjaznych turystom, przystani oraz restauracji, leżących na szlaku Kanału Elbląskiego i Jezioraka - najdłuższego jeziora w Polsce. Zapewniamy wodniakom najwyższą jakość usług, oferując bezpieczny postój łodzi i kajaków. Zadbamy o potrzeby załóg oraz dostarczymy prądu i wody do jachtu. U nas skosztują Państwo również specjałów lokalnej kuchni. Każdy z naszych partnerów udzieli informacji o atrakcjach turystycznych w najbliższej okolicy, abyście mogli przyjemnie spędzić czas i lepiej poznać Krainę Kanału Elbląskiego. Gościńce zapewniają również ofertę dodatkową skorzystania z atrakcji w najbliższej okolicy.

Nie tylko zwiedzający ale i organizatorzy targów docenili nasz wysiłek. Gościńce uzyskały nagrodę Polskiego Związku Żeglarskiego. Złoty Dzwon przyznawany jest dla firm i organizacji, które w ostatnim czasie wyróżniły się w działaniach na rzecz żeglarstwa lub turystyki wodnej!!!

Zapraszamy na szlak Kanału Elbląskiego w sezonie 2019.

 

C Z Ł O N K O W I E     W S P I E R A J Ą C Y

  ideal-service-g