Stowarzyszenie Miłośników Kanału Elbląskiego

Pożegnanie Lata 2013

Lato

Minęła zaledwie chwila jak witaliśmy lato, a już szykujemy się do jego pożegnania. Tradycyjnie tuż po równonocy jesiennej, w ostatni weekend września spotkamy się na Jezioraku, aby pożegnać tegoroczne lato i zaprosić je do powrotu. 


 

W tym roku wspólnie z Towarzystwem Miłośników Ziemi Zalewskiej przygotowaliśmy na piątek rajd nawigacyjny po Jezioraku. Startujemy, jak zwykle, w samo południe, w piątek 27 września, na Lipowym Ostrowie.
Każdy, kto kiedyś korzystał z mapy i kompasu, nie będzie miał żadnych problemów. Tych, którzy nie mieli takiej okazji, zapraszamy w piątek rano na przyspieszony kurs. Wszelkie wątpliwości rozwieje krótka instrukcja. Wykonując kolejne zadania zdobędziecie niezbędne namiary na kolejne punkty podróży, wszystko na wesoło.

A w sobotę Burmistrz Zalewa zaprasza „po floreny z Zalewa” i wieczór pełen atrakcji, o szczegółach przeczytacie wkrótce na stronie Gminy Zalewo.

Wszelkie szczegóły znajdziecie w Regulaminie Wyprawy, który trzeba uważnie przeczytać.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY

 

udział w imprezie jest otwarty, lecz wymagana jest rejestracja uczestników

zgłoszenia przesyłajcie do dnia 15 września 2013 r.

na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

C Z Ł O N K O W I E     W S P I E R A J Ą C Y

  ideal-service-g